Náš tým

Náš tým

Klára Hrdá

Vystudovala jsem systematickou botaniku na Univerzitě Karlově v Praze, jsem nadšený milovník rostlin a máma tří dětí. Vždy jsem se zajímala o přírodu a ekologii, kromě toho miluji hudbu a ráda peču :-). Mou největší vášní jsou fazole, které mě fascinují svou různorodostí a houževnatostí. V současnosti žijeme s rodinou na venkově, kde na naší malé zahradě pěstujeme spoustu zeleniny a ovoce s využitím přírodních postupů, společnost nám dělá rodinka ještěrek a naše včely. Semenaří u nás doslova celá rodina. Neustále se učíme, a to i jeden od druhého.

V roce 2015 jsem založila občanskou iniciativu Semínkovna a o rok později také stejnojmenný spolek, který od té doby vedu. Starám se o propagaci, komunikuji s médii. Navazuji kontakty a spolupráce s českými i se zahraničními spřátelenými organizacemi. Lektoruji kurzy semenaření, ale nejraději vedu projektové dny pro děti.

Ocenění

  • Vítěz soutěže v Academy for Women entrepreneurs 2022 od BPWČR s projektem Online semínková akademie
  • Účastnice akceleračního programu EWA 2022 od EIT FOOD s projektem Online semínková akademie
  • 3. místo v soutěži Udržitelných projektů 2024 od PMI Czech Republic
  • Účastnice akceleračního programu Women in Tech 2024

Jana Čápová

Projektový manager 

Aneta Havránková
 Ahoj, jsem Anet a v Semínkovně mám na starosti Fundraising. Věnuji se mu už nějaký ten pátek a baví mě psaní a komunikace s lidmi. Ve volném čase pak ráda cestuji, zajímám se o politiku, udržitelnost a zdravý životní styl. 
Vratislav Filípek

 

Social media manager

Právě hledáme

V tuto chvíli do našeho týmu hledáme:

  • Stážisty/dobrovolníky
  • Ambasadory
Přejít nahoru